U17: Vyškov - FC Kyjov 1919 2:3 (0:2)

Branky: Hynčica, Krist, Vykoukal
Sestava: Gebhart, Vykoukal, Krist 01, Krist 02, Rotrekl, Dejdar Konvička, Plachý, Kohút, Káňa, Opatřil, Procházka, Jelínek, Svoboda, Riedl, Kopecký

Ve vyrovnaném zápase jsme nakonec byli šťastnějším mužstvem. Začali jsme velmi dobře a vytvářeli si zajímavé střelecké pozice, ale nakonec jsme se ujali vedení až po rychlé křídelní kombinaci, kterou zakončil M. Hynčica ve 21. minutě.. Následně jsme mohli vedení zvýšit D. Rotreklem, ale v jedné pozici bylo finální střelecké řešení nedůrazné a pak se do toho opřel levačkou z 20 metrů, krásně se trefil, ale rozhodčí regulérního "angličana" neuznal. Do šatny jsme ale zaslouženě zvýšili pohotovým M. Kristem 02. Druhá půle začala pro nás neslavně a hned ve 41. minutě jsme po doražené střele inkasovali. A pomalu nám začaly ubývat síly. Po standardní situaci jsme soupeři vstřelili 3. branku M. Vykoukalem a pak už jsme převážně důrazně bránili svou polovinu hřiště. Soupeř ještě stačil korigovat z penalty na 2 : 3, ale výsledek jsme už uhájili.
Byl to boj do poslední minuty, ale stálo to za to.
Chlapci odvedli nadstandardní výkon, všem děkuji za přístup a gratuluji k výhře.