U17: Humpolec - FC Kyjov 1919 2:3 (1:1)

Branky: Opatřil 2, Plachý
Sestava: Gebhart, Vykoukal, Krist 01, Krist 02, Dejdar Konvička, Plachý, Káňa, Opatřil, Procházka, Jelínek, Malota, Dvořák, Kyjovský

Utkání v Humpolci jsme zaslouženě po dobrém kolektivním výkonu dotáhli do vítězného konce. Pokud bychom 3 body nevydolovali, byla by to každopádně vzhledem k tomu, co se na hřišti dělo ztráta. Byli jsme lepším týmem, vypracovali jsme si spoustu vyložených šancí, ale nedokázali jsme si poradit se skvělým domácím brankařem. Branky jsme vstřelili po rychlých křídelních kombinacích a jen škoda, že jsme jich nepřidali více. Do vedení nás dostal K. Plachý po asistenci M. Krista 02, pak jsme si po standardní situaci zastříleli na vlastní branku, ale v druhé půli po asistencích M. Hynčici 2x skoroval D. Opatřil. Utkání jsme dohrávali jen v 10-ti hráčích bez zraněného H. Jelínka. Těch posledních 10 minut bylo pro chlapce velmi těžkých, ale týmový duch a velká vůle po vítězství byli naším chybějícím 11. hráčem.
Všem hráčům děkuji za kvalitní přístup a bojovný výkon až do poslední minuty. Tím, že jsme nebyli produktivní v koncovce, jsme domácí stále drželi ve hře a museli jsme jít na krev, abychom nakonec výhru brali. Premiéru si v divizi odbyli R. Kyjovský a J. Dvořák a oba se s tím popasovali velmi dobře.
 
Chlapci, byly to nervy. Jen vy víte, kolik sil nás tato výhra stála. Ale zvládl jste to !! Gratuluji k výkonu a výhře !
 
Darek Opatřil
Trenér U17