U17: FC Kyjov 1919 - Havl. Brod 3:0 (1:0)

Branky: Rotrekl, Plachý, Hynčica
Sestava: Gebhart, Vykoukal, Krist 02, Krist 01, Konvička, Plachý, Opatřil, Procházka, Jelínek, Reiter, Hynčica, Rotrekl, Dejdar, Kopecký, Svoboda
V bojovném utkání jsme nakonec po zásluze získali 3 body. Bylo to hodně vyrovnané, ale díky vyšší produktivitě jsme to úspěšně zvládli. Vytvořili jsme si celkem 4 šance  a z toho jsme 3 proměnili. Nejdříve v první půli proměnil svůj nájezd po pěkném vysunutí D. Rotrekl. V druhém poločase pak dobře sehraná situace po faulu na půli hřiště, kvalitní centr, nesobecké přiťuknutí a K. Plachý zvýšil na 2 : 0 a v závěru utkání individuální akci téměř přes celé hřiště předvedl M. Hynčica a završil na 3 : 0. Hosté byly opticky více na míči, ale hráli jsme v obranné fázi organizovaně a obětavě. Svou jedinou velkou šanci v závěru soupeř neproměnil a tak jsme se radovali díky kvalitně odvedené práci celého mužstva z vítězství.
Děkuji všem hráčům za kvalitní přístup. Právě odpovědný přístup a produktivní finální fáze byly hlavním základem úspěchu.