U17: Sparta Brno - FC Kyjov 1919 2:4 (1:2)

Branky: Opatřil 2, Rotrekl, Plachý
Sestava: Gebhart, Vykoukal, Krist 02, Krist 01, Konvička, Plachý, Opatřil, Jelínek, Reiter, Hynčica, Rotrekl, Káňa, Svoboda, Hynčica, Dvořák
Ve velmi těžkém utkání jsme vydolovali 3 body. Soupeř byl kvalitní, ale odehráli jsme nadstandardní zápas. Byli jsme hodně produktivní, i když ještě 2 branky jsme mohli v jasným pozicích vstřelit. Skóre otevřel po přihrávce za obranu D. Rotrekl. Domácí srovnali z pokutového kopu po naší ruce. Ale penaltu jsme kopali do poločasu i my po faulu na D. Rotrekla se nemýlil D. Opatřil. V druhé půli jsme nejdříve zazdili 2 tutovky a následně jsme po rohovém kopu a našem nedůrazu inkasovali. Když se nám podařil rychlý protiútok, který soupeř zastavil na hranici velkého vápna pouze faulem, vedli jsme zase o gól. Přímý kop přesně trefil D. Opatřil. Měli jsme i štěstí, že domácím byl vyloučen nejlepší hráč po druhé žluté kartě. I v 10 hráčích byl soupeř nebezpečný, ale náznaky šancí jsme stačili eliminovat a v poslední minutě jsme po brejku uzavřeli brankový účet. Z nájezdu prostřelil golmana K. Plachý.
Gratuluji chlapcům k výhře a hlavně k obětavému, týmovému výkonu. Měli jsme po celé utkání velmi dobrý přístup a byli jsme po zásluze za výkon odměněni.
Chlapci, byl to hodně dobrý výkon ! 
 
Darek Opatřil
Trenér U17