U17: Svratka Brno - FC Kyjov 1919 1:6 (1:0)

Branky: Hynčica 3, Vykoukal 2, Rotrekl
Sestava: Gebhart, Konvička, Hynčica, Dejdar, Vykoukal, Rotrekl, Slavíček, Loprais,  Plachý, Procházka, Krist 02, Riedl, Kopecký, Malota

Zápas dvou rozdílných poločasů. V první půli jsme si vytvořili jednu vyloženou šanci, soupeř měl několik střeleckých pokusů a skoroval po standardní situaci hlavou. 20 minut jsme měli dobrých, pak už jsme nebezpeční nebyli. V druhém poločase jsme přeskupili řady a sázka na agresivnější a odvážnější hru v útoku nám vyšla dokonale. Byli jsme díky Matěji Hynčicovi na hrotu velmi nebezpeční a vytvořili jsme si spoustu šancí. Domácí navíc neproměnili za stavu 1:1 pokutový kop, což se  ukázalo jako zásadní moment utkání. Trestali jsme domácí rychlými protiútoky, které se nám i dařilo tentokrát zakončovat. Soupeř na naši účelnou hru nedokázal reagovat a tak postupně skore rostlo. Přežili jsme i několik složitých situací před naší brankou a tak je vítězství jednoznačné, i když na hřišti to tak úplně jednoznačně nevypadalo.
Gratuluji chlapcům k výhře a hodnotím vysoce velmi kvalitní přístup všech hráčů.