U17: Hodonín - FC Kyjov 1919 1:1 (0:1)

Branka: Slavíček

Sestava: Gebhart, Konvička, Hynčica, Dejdar, Vykoukal, Procházka, Krist 02, Jelínek, Svoboda, Opatřil, Reiter, Káňa, Slavíček, Loprais

V Hodoníně jsme očekávali těžký zápas. Hráli jsme proti jednomu z lídrů soutěže a na podzim jsme doma prohráli hrozivých 1 : 11. Domácí měli více míč na kopačkách, ale do vedení jsme šli my po akci J. Slavíčka, který chytře přeloboval vysoko postaveného brankáře téměř z poloviny hřiště. Ještě předtím jsme zahodili velkou šanci po zblokované střele a dorážce H. Jelínka, kterou brankář kryl. Hodonínští hrozili hlavně z rohových kopů, ale většina střel a polostřel končila mimo naši branku. V druhé půli jsme brzy inkasovali, ale jinak jsme pokračovali především takticky  ve velmi poctivém a obětavém výkonu. Soupeř se snažil, ale recept na vstřelení branky nenašel a nakonec jsme byli v několika velmi slibných pozicích i my, ale branku jsme už nepřidali.
Přesvědčili jsme se, že hrát se dá s každým. Předpokladem je kvalitní přístup a sebevědomá hra. To jsme dnes předvedli bez respektu k favoritovi, kterého jsme se nezalekli a  tak vezeme zaslouženou remízu. 
Dobrá práce chlapci ! Gratuluji k úspěchu a děkuji za předvedený výkon !
 
Darek Opatřil
Trenér U17