Muži: FK Milotice - FC Kyjov 1919 4:5 (2:3)

Branky: Kůřil A. 2, Macháček, Průdek, Chytka
Sestava: Měchura, Klingel, Bochýnek, Bartoň, Velc, Chytka, Kuchař D., Průdek, Dufek, Kůřil A., Dobeš, Macháček, Čevelík, Gebhart
V divoké přestřelce jsme nakonec byli v Miloticích odměněni výhrou za obětavý, bojovný výkon až do konečného hvizdu rozhodčího. Zápas jako na houpačce jsme začali výborně a za 20 minut jsme vedli po povedených rychlých akcích 2 : 0. Následně jsme po standardních situacích o vedení přišli, abychom ještě do poločasu po další rychlé akcí šli znovu do vedení. Věděli jsme, že druhá půle bude ještě velmi těžká a to se také potvrdilo. Nejdříve jsme po nájezdu trefili pouze tyč a chvíli poté nás domácí  potrestali za chybu v obraně a následně za 5 minut zápas po přímém kopu otočili. V tomto okamžiku jsme tahali za kratší konec a 20 minut jsme nedokázali na vývoj utkání herně reagovat. Charakter mužstva a vůle po vítězství se ale nakonec ukázaly v posledních 8 minutách utkání, kdy to na sebe vzali mladíci. Nejdříve krásnou střelou srovnal skóre z přímého kopu D. Průdek a  vše završil o 2 minuty později nevídanou individuální akcí L. Chytka, který po slalomu přes 3 hráče i gólmana chladnokrevně rozhodl střelou od tyče. Gratuluji hráčům k vydřené, ale zasloužené výhře. V zápase jsme ještě několik tutových šancí zahodili, i když i domácí si vypracovali také několik příležitostí a trefili i břevno .
Pro diváky krásný zápas jsme tedy zvládli.
Děkuji všem za kvalitní přístup k utkání. Mužstvo ukázalo velký charakter a srdce a to je předpoklad a zároveň základ úspěchu.