Muži: FC Kyjov 1919 - Lednice 1:2 (0:2)

Branky: Dufek
Sestava: Gebhart, Měchura, Klingel, Kuchař J.Bochýnek, Bartoň, Velc, Chytka, Kuchař D., Dufek, Kůřil A., Macháček, Čevelík, Marcián
Věděli jsme, že nás s Lednicí čeká těžké utkání a to se také potvrdilo. Soupeř disponuje zkušeným týmem a svých fyzických předností především v osobních soubojích dokonale využíval v průběhu celého utkání. V první půli jsme 2x inkasovali po prohraných hlavičkových soubojích na hranici velkého vápna, kdy jsme po následném propadnutí míče byli o krok pomalejší, nebyli jsme dostatečně důrazní a hosté nás nemilosrdně trestali. Vytvořili jsme si 3 příležitosti po rychlých brejcích, ale branku jsme nevstřelili. Soupeř byl v první půli důraznější a nebezpečnější. Druhá půle nám vyšla lépe, dali jsme krásný gól z přímého kopu, 7 minut jsme hráli po vyloučení hostujícího hráče proti 10-ti, ale neprosadili jsme se. Naopak po našem faulu jsme i my šli do 10-ti hráčů. V závěru jsme byli blízko vyrovnání, hosty jsme zatlačili a trefili i břevno, ale vyrovnat jsme už nedokázali.  Navíc jsme zápas dohráli nakonec po další červené kartě v 9-ti hráčích. 
Celkově nemám hráčům kromě červených karet a individuálních chyb při inkasovaných brankách co vytknout. Hráli jsme, co jsme si řekli před zápasem. Zápas jsme odbojovali až do konce, sahali jsme po bodu. Navíc jsme proti kvalitně organizovanému a zkušenému soupeři dnes neměli. 
Všem děkuji za kvalitní, týmový přístup k utkání.
 
Darek Opatřil
Trenér