Muži: Baník Dubňany - FC Kyjov 1919 1:1 (0:1)

Branky: Dufek
Sestava: Gebhart, Klingel, Kuchař J.,Bochýnek, Bartoň Z., Bartoň M., Chytka, Dufek, Kůřil A., Macháček, Čevelík, Marcián, Kůřil D., Průdek
V minulém kole s Lednicí jsme kromě bodů přišli i o dva vykartované hráče a protože máme i zraněné hrče, tak jsme odjížděli do Dubňan v improvizované sestavě s několika dorostenci.
Zápas jsme nakonec zvládli a vydolovali jsme cenný bod, i když branka v 89. minutě, kterou jsme inkasovali, hodně mrzí. Domácí měli dobrý začátek a 20 minut nás svírali na naší polovině. Měli několik zajímavých střeleckých příležitostí a jednou nás zachránilo i břevno. My jsme zahrozili dvěma střeleckými pokusy  a především brankou v poslední minutě první půle po rohovém kopu a vyražené hlavičce golmanem, kdy jsme následně pohotově doklepli míč do sítě M. Dufkem. Druhou půli jsme především velmi dobře bránili a podržel nás P. Gebhart v brance. Vytvořili jsme si jedinou, zato velkou příležitost, ale domácí zadák vyhlavičkoval střelu D. Kůřila směřující do branky. Domácí nakonec tlak v závěru korunovali šťastnou brankou po skrumáži po autovém vhazování. 
Chlapci zvládli utkání především po taktické stránce a díky kolektivnímu obětavému výkonu. Všem děkuji za kvalitní přístup. Velký dík patří všem dorostencům, kteří nám velmi pomohli. Pavel Gebhart v brance byl skvělý.
Opakovaně si naše mladé mužstvo dokazuje, že hrát se dá s každým soupeřem. Je to o kolektivním pojetí, taktické disciplíně a obětavosti.
Dobrá práce !
 
Darek Opatřil
Trenér