Muži: FC Kyjov 1919 -Hroznová Lhota 1:5 (0:2)

Branka: Chytka
Sestava: Gebhart, Bochýnek, Chytka, Dufek, Klingel, Kůřil A., Čevelík, Něnička,  Průdek,  Velc, Dobeš, Petula, Kuchař J., Kůřil D.
Hosté v dnešním utkání byli jednak lepší a to prakticky ve všech herních činnostech a především dokázali využít našich hrubých individuálních chyb v obranné fázi. 4 branky jsme obdrželi i přesto, že jsme měli míč původně v držení, kdy jsme ho mohli v klidu odehrát do bezpečí, nicméně špatným výběrem řešení, technickou nedokonalostí, nedůrazem a naivitou jsme soupeři branky vlastně darovali.
Soupeř byl kvalitní, ale dnes jsme mu to výrazně ulehčili. Ve středu hřiště nás přehrával kromě 15 minut v druhé půli celý zápas.  I přes rotaci hráčů na postech se obraz hry příliš nezměnil. Nadechli jsme se v úvodu druhé půle, kdy jsme snížili na 1 : 2, ale po chvíli jsme inkasovali a už jsme nedokázali reagovat. Naopak jsme ještě v závěru 2x inkasovali.
Dnes nám to opravdu jako týmu nevyšlo. Byli jsme málo na míči, v soubojích méně odolnější. Odražené míče končily na kopačkách soupeře, chyběla nám předvídavost. Nebyl to náš den.