Muži: FC Kyjov 1919 - Bučovice 0:4 (0:2)

Sestava: Měchura, Bochýnek, Chytka, Dufek, Klingel, Čevelík, Průdek,  Velc, Dobeš, Petula, Kuchař J., Kůřil D., Gebhart, Čevelík, Bartoň Z., Bartoň M.

Utkání s Bučovicemi jsme výsledkově nezvládli. Všechny branky nám nastřílel jeden hráč, kterému jsme nicméně chybami v obranné fázi skórování velmi ulehčili resp. některé z branek jsme mu doslova darovali. V první půli jsme zahodili jednu tutovku a neproměnili jsme navíc pokutový kop. V druhé půli zvýšili hosté na konečných 0 : 4 v náš neprospěch. My jsme si v posledních 20 minutách vytvořili několik brankových  příležitosti, ale nebyli jsme produktivní.
Bohužel se svým způsobem porážíme sami. Nedůslednost a individuální chyby v obranné fázi a naše slabá produktivita, kdy nevyužijeme opravdu jasné šance ke skórování. To jsou důvody našich proher.
Víme, co zlepšovat, co je základem našich aktuálních neúspěchů. Tak pracujme na tom, abychom v dalších zápasech nedělali stále dokola ty samé chyby. Poučme se konečně !!
Dnešní soupeř nebyl ve hře tak dominantní, abychom museli inkasovat tolik branek...a žádnou nevstřelit.