Muži: Pačlavice - FC Kyjov 1919 2:3 (0:0)

Branky: Čevelík 2, Chytka

Sestava: Měchura, Bochýnek, Chytka, Dufek, Čevelík, Průdek, Kuchař J., Kůřil D., Gebhart, Bartoň Z., Bartoň M., Kůřil A., Marcián, Něnička
V Pačlavicích jsme dobrém výkonu nakonec brali zaslouženě 3 body. V první půli jsme za podpory větru byli nebezpečnějším týmem. Nastřelili jsme tyčku a byli jsme i střelecky aktivní. Bohužel jsme nedokázali herní převahu přetavit v branku. V druhé půli jsme to měli proti větru složitější. Navíc jsme po chybě ve středu pole a následné nedůslednosti při dobíhání dvou střeleckých pokusů domácích inkasovali. Nicméně jsme soupeře posléze během 4 minut dostali  3 brankami do kolen. Mohli jsme ještě náš náskok zvýšit, ale domácí dvakrát vykopávali míč z brankové čáry. V závěru po závaru před naší brankou byla nařízena penalta za ruku a domácí snížili na konečných 2 : 3. I když úplný závěr byl ještě hodně divoký.
Utkání jsme tedy i díky podpoře a kvalitním výkonům našich dorostenců zvládli. Poděkování za kvalitní přístup v utkání patří celému mužstvu.