Muži: Veselí n.M. - FC Kyjov 1919 2:2 (2:1)

Branky: Dufek, Kůřil A.

Ve Veselí jsme začali svižně a hned ve 2. minutě jsme mohli jít do vedení, ale velkou šanci jsme neproměnili. Poté se 20 minut hrálo spíše na naší půlce, ale bez šancí pro domácí. Až ve 26. minutě po centru z pravé strany jsme nepohlídali náběh domácích hráčů a bylo to 0:1. Přeskupili jsme řady a závěr poločasu jsme byli nebezpečnějším týmem. Dvě velké příležitosti jsme zahodili, ale třetí už M. Dufek proměnil a srovnal skóre. Bohužel jsme ještě do poločasu inkasovali opět po akci z pravé strany.
Druhá půle nejdříve začala velkou šancí domácích. Pak jsme začali mít šance i my, ale nedařilo se nám vstřelit branku. Domácí využívali rychlých brejků k protiútokům, ale i oni v koncovce selhávali. Tutovku měl na hlavě M. Macháček, ale přestřelil. Nakonec se nám podařilo srovnat až v závěru po vysunutí L. Chytky a jeho přihrávce zakončoval Z. Bartoň a vyraženou střelu dorazil do sítě A. Kůřil. V samotném závěru nejdříve famózně zlikvidoval hlavičku soupeře J. Měchura a nato jsme mohli rozhodnout po úniku L. Chytky, ale gólman domácích jeho střelu tváří v tvář dokázal zneškodnit.
V zápase, který mohl dopadnout vzhledem k průběhu jakkoliv je nakonec remíza zasloužená.
Měli jsme šancí na 6 branek, ale podobně jsme také 6 branek mohli dostat.