Muži: Velká n.V. - FC Kyjov 1919 2:0 (1:0)

Sestava: Měchura, Bochýnek, Chytka, Dufek, Průdek, Kuchař J., Kůřil D., Bartoň Z., Kůřil A., Klingel, Velc, Petula, Dobeš, Kuchař D.

V zápase jsme měli dobrých úvodních 9 minut. V 9. minutě jsme po našem rohovém kopu, následné zbytečné ztrátě ve středu pole a rychlém brejku domácích inkasovali. Byl to velmi laciný gól....jak se říká z ničeho. Poté jsme se snažili hrát kombinační fotbal, ale na těžkém, kluzkém terénu se nám hra nedařila. Domácí naopak po brance ožili a důslednou, důraznou hrou si vytvářeli převahu a z toho pramenící standardní situace v podobě rohových kopů. Po jednom z nich nás zachránilo břevno, další závary se nám podařilo odvrátit. My jsme si v první půli vytvořili 2 šance, ale brankou neskončili. Ve druhé půli jsme se snažili vyrovnat, pobývali jsme většinu času na polovině domácích, ale koncovka se nám nedařila. V závěru jsme odmítli po tutovce vyrovnání, po faulu brankáře na našeho hráče jsme se v poslední minutě pokutového kopu nedočkali a naopak z následné poslední akce zápasu jsme inkasovali podruhé.
Zápas nám herně nevyšel. Byli jsme nepřesní, problémy nám dělal terén i houževnatě bránící soupeř, který po vstřelení branky hrál ze zabezpečené obrany na rychlé brejky. Chyběla nám myšlenka i větší touha po výhře. Domácí to uhráli srdíčkem, které v tomto utkání rozhodlo. Chtěli víc a tak mají 3  body. 
Měli jsme za předvedený výkon maximálně na remízu, ale nemáme nic.
Když se herně nedaří, musí se víc bojovat, běhat, nechat na hřišti všechno. Úplně jsme toto nenaplnili.
Je to škoda, soupeř nebyl fotbalově lepší než my...ale na to se nehraje.
 
Darek Opatřil
Trenér