Muži: Velké Pavlovice - FC Kyjov 1919 4:1 (2:1)

Branky: Bartoň
Sestava: Měchura, Klingel, Kůřil A., Dobeš, Bochýnek, Chytka, Bartoň, Kuchař D., Kuchař J., Průdek, Dufek, Kůřil D. Marcián, Čevelík
V prvním mistrovském utkání jarní části sezony jsme ve Velkých Pavlovicích prohráli 1 : 4. Hned v úvodu jsme inkasovali po velmi sporném momentu, kdy byl náš obránce jasně faulován, ale sudí nechal hru bez přerušení.....výsledkem akce byl gól v naší brance. Celý první poločas jsme se snažili vyrovnat. Nejdříve minul branku L. Chytka, pak i hlavou D. Kuchař. Tentýž hráč šel po chvíli sám na branku, ale branku netrefil. Nakonec se povedlo vyrovnat po rohovém kopu, kdy se hlavou prosadil Z. Bartoň. Bohužel o 2 minuty později v samém závěru poločasu jsme vytvořili zbytečný faul u rohového praporku a z následné standardní situace a našem nedůrazu na hranici velkého vápna jsme inkasovali na 1 : 2.
Na začátku 2. půle nepřekonal z bezprostřední blízkosti brankáře M. Dufek a pak už jsme jen dobývali prostor okolo domácí branky, ale bez úspěchu. Domácím se v závěru utkání podařila akce, kterou jsme zastavili faulem a po trestném kopu z 20 metrů to bylo 1 : 3. Chytat se to nedalo, míč skončil v levé šibenici naší branky. Hráli jsme vabank a obdrželi ještě jeden gól do otevřené obrany.
Výsledek je krutý, protože neodpovídá dění na hřišti, ale na krásu se fotbal nehraje. Pokud nebudeme produktivní, tak budeme těžko vyhrávat. Hraje se na branky a ty jsme dnes i přes dostatek příležitostí vstřelit nedokázali.