Muži: Hroznová Lhota - FC Kyjov 1919 9:1 (4:0)

Branky: Dufek
 
Sestava: Měchura, Kůřil A., Dobeš, Bochýnek, Bartoň Z., Kuchař D., Dufek, Kuchař J., Chytka, Čevelík, Marcián, Bartoň M., Hynčica, Gebhart
Na domácí jsme v utkání hraném na mokrém trávníku jednoznačně nestačili. První dvě velké šance jsme měli sice my, ale v koncovce jsme selhali a od 15 min. začal gólostroj soupeře. Domácí byli důraznější a rychlejší v práci s míčem i kombinaci, navíc hráli s chutí až do konce zápasu a tak jsme nakonec inkasovali 9 branek. V obranné fázi jsme byli hodně naivní a dělali jsme i spoustu zbytečných chyb.
V utkání jsme byli ve všech herních činnostech horší a postupem času jsme i psychicky odpadli. Navíc jsme neproměnili i několik  šancí, které volaly po gólu a to nás ještě více sráželo.
O příčinách porážek se můžeme bavit stále dokola. Ta nejzásadnější tkví v nedostatečném přístupu k tréninku. Bez toho fotbal úspěšně na této, ale i nižších úrovních jednoduše hrát nelze. 
Na zápas musíme rychle zapomenout a pokusit se ve zbytku sezony semknout a hrát i trénovat jako tým, jako parta, která táhne za jeden provaz a chce na hřišti během 90 minut odevzdat maximum. Není jiné cesty !
 
Darek Opatřil
Trenér