Muži: FC Kyjov 1919 - Rakvice 3:3 (0:3)

Branky: Chytka, Dufek, Hynčica

Sestava: Gebhart, Kůřil A., Dobeš, Bartoň Z., Kuchař D., Dufek, Petula, Kuchař J., Chytka, Čevelík, Marcián, Bartoň M., Hynčica, Něnička, Gaspar, Klingel
Úvod zápasu nám vůbec nevyšel a po 11 minutách jsme prohrávali 0:2. Je třeba říct, že branky jsme soupeři jednoduše darovali díky hloupým chybám, které jim předcházely.
I my jsme se dostali do tří velmi dobrých šancí, ale golmana hostů jsme nepřekonali, naopak jsme ještě jednou z rychlého brejku inkasovali. Byl to krutý výsledek po první půli, ale nevzdávali jsme se a ve druhé půli jsme  soupeře přitlačili a podařilo se nám nakonec i srovnat skóre. Trefili se postupně L. Chytka po individuální akci, M. Dufek hlavou a v závěru M. Hynčica po kolmici mezi obránce a jistém zakončení.
Škoda hloupých branek, které opakovaně v zápasech inkasujeme. Mužstvo ukázalo, že má charakter a umí bojovat až do konce. Podobně jako v zápase s Ratíškovicemi jsme i s Rakvicemi sahali po vítězství. Bohužel vítěznou branku jsme vstřelit nedokázali.
Hráčům děkuji za dobrý přístup k utkání. Chyby se dělají a je třeba se z nich poučit pro příští zápasy. Druhá půle nám ukázala, že můžeme a umíme soupeře zatlačit a řádně potrápit. Základem bylo maximální nasazení a ochota pro tým odpovědně pracovat, obětovat se.
NEVZDALI jsme to a proto jsme nakonec dokázali téměř beznadějný stav po první půli srovnat.
Za druhý poločas klobouk dolů ! Dalo se na to dívat ! Pokud budeme takto pokračovat ve zbylých zápasech, máme šanci !