Muži: Přibice - FC Kyjov 1919 2:2 (1:0)

Branky: Bochýnek, Bartoň Z.
Sestava: Gebhart, Kuchař, Koplík, Bochýnek, Bartoň M., Bartoň Z., Něnička, Polášek, Průdek, Macek, Dufek, Kůřil A., Konvička, Hynčica, Kopecký
V Přibicích jsme odehráli hodně smolný zápas. Celé utkání jsme byli lepším týmem, vytvořili si dostatek brankových příležitostí, ale ve finální a předfinální fázi jsme byli
hodně jaloví. Naopak domácí vytěžili z minima maximum a dali nám lekci z produktivity. Nejdříve v poslední minutě první půle první střelou na branku otevřeli skóre a v druhé půli po vydařeném brejku jsme hasili šanci až faulem a z následné penalty jsme prohrávali už 0 : 2.
Dále jsme se snažili ohrožovat branku domácích, ale snížili jsme až po rohovém kopu a dorážce D. Bochýnka. Závěr patřil našemu týmu a díky velké touze a bojovnosti jsme nakonec v poslední minutě srovnali po centru P. Konvičky a následné pohotovosti Z. Bartoně.
Ještě v závěru jsme měli 2 střelecké příležitosti, ale gólman domácích už další branku za své záda nepustil.
Konečný získaný bod je pro nás po hektickém závěru částečně pozitivní, ale všichni víme, že jsme měli na to přivést body 3.
Potěšil mě přístup všech hráčů, chlapci ukázali charakter a dokázali srovnat nepříznivý vývoj zápasu.
Příště musíme ukázat více produktivity, klidu i kvality ve finální fázi !!