Muži: FC Kyjov 1919 - SK Kozojídky 3:2 (3:1)

Branky: Dufek, Kuchař, Bartoň Z.

Sestava: Gebhart, Kuchař, Koplík, Bochýnek, Bartoň M., Bartoň Z., Něnička, Polášek, Macek, Dufek, Kůřil A., Průdek, Konvička, Hynčica, Kůřil D., Kopecký, Dejdar
Na domácí půdě jsme v dalším kole soutěže 1.B třídy hostili kvalitní tým Kozojídek. V úvodu jsme nejdříve neproměnili obrovskou šanci a platilo nedáš - dostaneš. Hosté nás hned v 7.minutě potrestali podařenou akcí. Nicméně zbytek první půle jsme odehráli velmi dobře a výsledek se nám podařilo otočit po brankách M. Dufka, D. Kuchaře z penalty a Z. Bartoně. Obrovskou tutovku jsme ještě zahodili stejně tak jako v 1. minutě v druhé půli. Do 70. minuty jsme ještě drželi tempo utkání, ale poté šel náš výkon dolů. Soupeř hrál jednodušeji a nebezpečněji a dokázal po standardní situaci a našem nedůrazu v našem vápně snížit na konečných 3 : 2.
Celkově spokojenost s výsledkem - výhra je zasloužená, byli jsme z pohledu celého utkání lepším týmem, ale hlavně v druhé půli jsme měli ve hře výpadky a hluchá místa.
Toto musíme pro příští zápasy zlepšit - hrát musíme až do konce, 70 minut nemusí příště stačit...Velmi pozitivní bylo, že jsme dokázali nepříznivý vývoj zápasu otočit.
Pomáhá to našemu týmovému sebevědomí a upevňuje charakter mužstva.
Hráčům gratuluji k výhře, 3 bodům i dobrému výkonu.