Muži: Blatnice - FC Kyjov 3:3 (1:2)

Branky: Macek, Hynčica, Polášek
Sestava: Gebhart, Bochýnek, Bartoň M., Bartoň Z., Něnička, Polášek, Průdek, Macek, Hynčica, Konvička, Koplík, Dufek, Kopecký, Kůřil A., Kůřil D.
V Blatnici jsme bohužel nenavázali na tříbodový zisk z domácího utkání s Valticemi. Začali jsme dobře a 35 minut jsme hru ovládali. Nicméně jsme dokázali ze soustavného tlaku vydolovat pouze jednu branku. Ostatní šance jsme spálili a tak nás domácí potrestali ze dvou povedených rychlých protiútoků v závěru poločasu. V druhé půli jsme hned v úvodu spálili další velkou šanci, domácí jsme dál tlačili a po zásluze srovnali na 2 : 2, ale opět jsme vzápětí propadli v obranné fázi a inkasovali branku. V 67. minutě jsme opět srovnali střelou z dálky a chtěli jsme vybojovat vítězství. Domácí měli ještě 2 nebezpečné situace, ale v brance nás podržel P. Gebhart. My jsme si ještě vypracovali několik příležitostí, z toho min. 2 tutové, ale gólmana domácích už jsme nedokázali překonat.
Domácí si za bojovný a obětavý výkon remízu zasloužili. My jsme podobně jako v minulých venkovních utkáních v Přibicích a Strážnici doplatili na střeleckou nemohoucnost,
místy příliš bohorovnou obrannou fázi a zbytečné ztráty v citlivých prostorách hřiště.
Do příštích zápasů je třeba se poučit. Už to není náhoda, že přicházíme venku zbytečně o body i přesto, že jsme v poli lepším týmem.....